O nás

Bratislavský snowboardový klub pre deti a mládež.

Frontline je Bratislavský športový klub pre deti a mládež zameraný dominantne na snowboarding. Klub vznikol so zámerom vytvárať začínajúcim, ale aj pokročilým snowboardistom také podmienky, aby sa tomuto športu mohli venovať naplno a nie len rekreačne v rámci rodinných výletov počas prázdnin. Fungujeme od roku 1998 a počas tohto dlhého obdobia sme nazbierali obrovské množstvo skúseností. V snowboardingu sme doma a našim členom ponúkame kvalitnú prípravu pod vedením skúsených trénerov.

 

POVEDALI O NÁS

Obidve naše deti navštevujú snowboardový klub Frontline už 5 rokov. Celé leto sa tešia na výjazdy na Stuhleck, ale radi sa zúčastňujú aj iných aktivít, ktoré klub pre deti pripravuje...či je to skate, v lete wakebord, alebo celoročne tréningy v telocvični. Určite by sme klub odporučili aj iným rodičom, ktorí by chceli aby sa ich deti naučili správne jazdiť, napredovali v snowboardingu a zmysluplne využili svoj voľný čas na vzduchu s kamarátmi. Vďaka Frontlinu našim deťom prirástol snowboarding a všetky boardové športy k srdcu. Veľmi si ceníme prácu a prístup všetkých trénerov, ktorí su pre deti vzorom a inšpiráciou zároveň. Naše deti sa tešia na každý tréning a to hovorí za všetko...

Karol Jozsa
Rodič

"Každý rodič túži, aby jeho dieťa bolo šťastné a úspešné v tom, čo robí. To sa už roky darí Frontline-u vďaka trénerom, ktorí sú profesionáli a majú citlivý prístup k deťom. Deti vedú k cieľavedomosti, disciplíne , samostatnosti, tiež ich učia zvládať úspech ale aj prehry. Ako matka, ktorej dcéra strávila niekoľko rokov v tomto klube, som Frontline-u za mnoho vďačná. Nielenže tam moja dcéra bola šťastná a dosahovala skvelé výsledky, ale Frontline mi pomohol zásadným spôsobom doplniť mozaiku, aby sa z mojej dcéry stal silný a vzácny človek s morálnymi hodnotami. Ďakujem trénerom Frontline-u a prajem im veľa síl v ich úžasnej práci."

Dagmar Bruckmayerová
Rodič
© 2022 frontlinesnb.sk