Náš team

Skúsenosti od roku 1998

Náš team je kombináciou popredných jazdcov zo slovenskej snowboardovej scény, ktorí sa deťom venujú na svahoch a športovcov z Fakulty telesnej výchovy a športu, ktorí vedú tréningy v telocvični.

Laco Mókus
Snowboard/telocvičňa
Laci je z trénerov najstarší a pôsobí v klube od jeho začiatkov. Počas svojho pôsobenia nazbieral toľko skúseností, že nepozná problém, ktorý by sa nedal vyriešiť a tiež člena, ktorého by nedokázal naučiť snowboardovať. Sám je už otcom 2 detí, tak je pri učení začiatočníkov veľmi trpezlivý. Riadi celú logistiku klubu a ostatným trénerom je autoritou. Svoje trénerské skúsenosti má podporené ukončením štúdia na FTVŠ. Má perfektne zvládnutý kurz prvej pomoci, ktorý pravidelne organizuje aj pre ostatných trénerov.
Michal Nehéz
Snowboard/telocvičňa
Mišo je dôkazom toho, že snowboardovať dobre sa dá aj keď sa začne trochu neskôr. Snowboardingu prepadol počas svojho štúdia na FTVŠ a svojou zanietenosťou pre tento šport sa vyjazdil medzi slovenskych riderov, o ktorých sa vie. Rok stravil v Kanadskom Whistleri, ale jeho najobľúbenejším strediskom bol aj tak vždy Dachstein. Svoje trénerské poznatky zo študia na FTVŠ využíva aj na svahu, ale vždy sa snaží hľadať ballance medzi športovou a undergroundovou stránkou snowboardingu. Teóriu má perfektne naštudovanú a aj odskúšanú v praxi. Ostatných trénerov zaškoluje aj po metodickej a organizačnej stránke.
   
Foto
Lukáš Kalužák
Snowboard
Lukáš je snowboardista z Nitry. Najbližšie na svahy to mal smerom na Banskú Bystricu, kde sa stal súčasťou snowboardovej crew Čo-Pele, ktorá má na slovenskej scéne silné meno. Je to veľmi zodpovený mladý muž a okrem snowboardu tiež veľmi dobre ovláda kameru či foťák.
 
Foto
Jakub Brziak
Snowboard
Kubo je veľmi zvučné meno Mikulášskej scény. Jasná je jeho home resort, v ktorom so snowboardingom začínal. Rád plní svoje sny a posledné dve sezóny strávil v mekke parkového jazdenia v Kalifornii, v legendárnom stredisku Bear Mountain. Okrem snowboardu veľmi dobre skate-uje a na bike-u jazdí downhill.
Filip Hudek
Snowboard
Ďalší odchovanec klubu, ktorý so snowboardingom proste nevie prestať. Filip je na svahu veľmi šikovný, tak sme mu uvoľnili miesto v trénerskom teame. Kedže je najmladším z nás, má
k tínedžerom veľmi blízko. Je blázon do fyziky a všetko má vždy prepočítané. Celé leto venuje skateboardingu vo svojej crew Pekné Peklo.
 
Foto
Martin Blaško
Snowboard
Martin Blaško a.k.a. Blcha je odchovancom klubu Frontline a jeden z jeho najväčších talentov celkovo. Do klubu prišiel už ako 13 ročný a so svojou motiváciou pre parkové jazdenie výrazne prispel k freestylovej podobe klubu. Maťo zožal v snowboardingu veľa úspechov a počas svojej "kariéry" vystriedal viacero sponzorov. Momentálne ho podporujú: Capita, Union, Electric, Snowpark Stuhleck
   
Foto
Roman Roth
Snowboard
Roman je snowboardista, ktorého na svahu zamračeného nestretneš. Snowboarding miluje a užíva si každú jednu jazdu. Najlepšie na tom je, že svoju pozitívnu energiu vie rozdávať okolo seba a pre mladších je vždy obrovský motivátor. Jeho jibbové skills a štýl sú preslávené nie len u nás, ale jeho meno pozná každý lepší český rider.
 
Foto
Peter Timčík
Telocvičňa
Študent magisterského štúdia na FTVŠ UK v odbore učitelstvo a trénerstvo. Je to všešportovec, ktorý je pri trénovaní veľmi kreatívny. Špecializuje sa na všeobecnú pohybovú prípravu a v hlave má obrovský zásobník cvičení a hier. Hobby: Basketball, turistika, lezenie, lyžovanie, potápanie a mimo športov gitara.
Marek Martinec
Telocvičňa
Študent 2. stupňa magisterského štúdia na FTVŠ - odbor kondičné trénerstvo. Špecializuje sa na silovú prípravu a kompenzačné cvičenia Hobby: skialpinizmus, surfing, fitness, horská cyklistika, ľadové plávanie. Kurzy: vodná záchrana, lavínový kurz.
© 2022 frontlinesnb.sk