Kde a ako snowboardujeme

Našim domovským strediskom je Semmering-Stuhleck, kde trávime väčšinu našich víkendov počas hlavnej sezóny. Stuhleck až s 3 snowparkami, podľa náročnosti, ponúka výborné podmienky na tréning freestyle snowboardingu pre začiatočníkov či skúsených jazdcov. Veľkou výhodou sú aj dostatočne dlhé zjazdovky a pri kvalitnej zime aj slušné prašanove spoty. Ďalšie jazdenie si vyberáme podľa aktuálnych podmienok v iných strediskách a snowparkoch. Po ukončení hlavnej sezóny navštevujeme alpské ľadovce, aby sme si sezónu čo najviac predĺžili (Stubai, Hintertux, Kaprun,..).

Počas snowboardovania sú jazdci rozdelení podľa ich veku a výkonnosti. Nováčikovia a začiatočníci si prechádzajú najskôr základmi techniky a musia sa vyjazdiť až po peknú plynulú jazdu v oboch smeroch. Skúsenejší jazdci potom fungujú pod dohľadom našich najlepších trénerov /chalani zo snb scény/ už vo voľnejšom režime ako partia, aby bol zachovaný spirit snowboardingu. Natáčajú videá, chodia spolu na eventy a súťaže.

Ak si si nie istý, či ťa snowboarding bude baviť, tak nerieš a príď si to vyskúšať. Stačí, že si kúpiš denný lístok na Stuhleck a môžeš si s nami jeden deň na svahu zajazdiť. Ak sa na do strediska nemáš ako dopraviť, hlavu nevešaj! Odvezieme ťa my a zadarmo! Tak isto si môžeš vyskúšať 2 tréningy v telocvični.

© 2022 frontlinesnb.sk